Про компанію

 

 

 

 

 

Рішення для приватних клієнтів та бізнесу

Сучасне обладнання та мережева інфраструктура дозволяють надавати різноманітні телекомунікаційні послуги, як приватним так і корпоративним клієнтам. 

 

 

 

 

Технології FTTH, FTTB та GPON

Починаючи з 2018-го року триває повна модернізація мережі, з переходом від класичної топології Ethernet до сучасної FTTH (FTTB).

Це, в свою чергу, дає змогу пропонувати клієнтам підключення по технології GPON з використанням якісного та надійного обладнання від одного з лідерів ринку – компанії ZTE.

 

 

Стабільний Інтернет в багатоквартирних будинках

В багатоповерхових будинках нами використовується тип підключення FTTH (Fiber To The Home): до будинку підводиться оптоволоконний кабель, далі абонент підключається звичною витою парою.

Даний варіант є найбільш оптимальним, як для компанії, так і для клієнта – мінімальна вартість підключення та висока надійність.

 

 

 

 

 Рішення для приватного сектору та бізнес-клієнтів

Для клієнтів у приватному секторі доступна послуга підключення по технології GPON, завдяки якій ми маємо технічну можливість надавати одразу 2 послуги по одному волокну.

В рамках підключення по технології GPON, можливе підключення аналогового та цифрового ТВ тим же оптоволоконним кабелем.

 

 

 

 

 

Персонал

Персонал компанії — це фахівці у своїй галузі, що володіють величезним досвідом й унікальними знаннями та вміннями, що дозволяє компанії постійно впроваджувати інноваційні технічні рішення.

Ми піднімаємо стандарти якості, надаючи високопрофесійні, інноваційні і надійні послуги, для того, щоб наші абоненти мали доступ до найкращих джерел потрібної в наш час інформації, інтерактивних розваг та комунікацій.

 

 

 

 

Нові горизонти

З 2019 року компанія розширила свої послуги і почала працювати у двох нових напрямках. Перший напрямок – кондиціонування та вентиляції повітря.

Другий новий напрямок – локальні комп’ютерні мережі, системи відеоспостереження та бездротові охоронні системи AJAX.