Локальні мережі

 

 

 Що таке «локальна мережа»?

Структурована кабельна система (СКС) являє собою фізичну складову інфраструктури об’єкта, яка створює надійну основу для об’єднання всіх мережевих інформаційних сервісів різного призначення. Кабельна система є основою для побудови будь-якої мультисервісної системи: локальної мережі, системи Wi-Fi, системи відеонагляду, цифрової телефонії, пожежно-охоронної сигналізації, мереж передачі аналогового та цифрового сигналів.

 

 

 

 

Що ми пропонуємо?

Компаній GigaNet надає послуги в сфері розбудови телекомунікацій по наступним напрямкам: проектування та монтаж СКС, прокладка магістральних оптоволоконних ліній (ВОЛЗ), організація серверних та телекомунікаційних приміщень.

 

Локальні мережі для малого та середнього бізнесу

Надаємо послуги проектування, монтажу та обслуговування комп’ютерних мереж, а також діагностики та модернізації вже існуючих мереж.

Монтаж мереж для кафе, барів, ресторанів, готелів, офісів, житлових комплексів, баз відпочинку, торгових центрів та великих об’єктів.

 

 

 

 

 

Рішення Wi-Fi для бізнесу

Набридли постійні зависання, мала швидкість та сірі зони без Wi-Fi?

Надаємо послуги організації та розгортання корпоративних бездротових мереж Wi-Fi з будь-якою площею покриття – починаючи від невеликого офісу і закінчуючи великими складами або супермаркетами

 

 

 

Системи Free WiFi та HotSpot

Організація систем FreeWiFi та HotSpot для бізнесу на базі професійних рішень Mikrotik, Ubiquiti та EdgeCore

 

 

 

 

Налаштування корпоративних мереж

Пропонуємо надійні маршрутизатори Mikrotik RouterBOARD та їх професійне налаштування.

Об’єднання віддалених офісів захищеними каналами зв’язку, налаштування VLAN, Firewall, корпоративних VPN-серверів, організація захищеного віддаленого доступу

 

 

 

 

 

 

 

 

Комплексний підхід

Пропонуємо комплексний підхід. Забезпечуємо підключення об’єктів до мережі інтернет та цифрового кабельного телебачення оптоволокном по технології GPON з використанням професійного обладнання.

Надаємо виділені інтернет-канали для бізнесу з реальною ІР-адресою та швидкістю до 1 Гбіт/сек

 

 

 

 

 

 

 

Локальні мережі для приватних домоволодінь

Організація мереж в приватних будинках та резиденціях з використання MESH-технологій та дружелюбного для користувача обладнання від провідних світових брендів Ubiquiti AmpliFi, Google WiFi, Keenetic та Tenda Nova